BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
25 Haziran 2024 Salı Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
» Biz Kimiz
» Ekibimiz
» Faaliyetlerimiz
» Basında Yavuztur
» Kampanyalar
» Online Katalog
» İletişim Bilgileri
Kampanyalar
MSC GEMI TURLARINDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA %50'YE VARAN İNDİRİM

Gösterdikleri büyük fedakarlık ve özveri sebebi ile, tüm sağlık çalışanlarına ve ailelerine, hak ettikleri tatile hazır olur olmaz gemi seyahatlerinde % 50'ye varan indirim sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Promosyon 31.03.2022 tarihine kadar geçerli olup, 2022 yılı sonuna dek hareketli olan programlarda* alınacak yeni rezervasyonlar için geçerlidir, ve tüm uygun programlarda kullanılabilinmektedir.

 

Sağlık çalışanlarına "Teşekkür ederiz" indirimi kabin başınadır ve yalnızca cruise only için geçerlidir. MSC Voyagers Club indiriminin yanı sıra rezervasyon sırasında mevcut olan promosyon fiyatları ile birleştirilebilir. Gelecek Seyahat Kredisi (FCC) kuponları için, kişi sağlık çalışanı ise, yukarıda belirtilen rezervasyon süresi boyunca kuponunu kullanırken bu tekliften de yararlanabilir. İlgili teklif geriye dönük değildir **.  İndirim Gelecek Seyahat Kredisi (FCC) kuponu sahibi rezervasyonlar için geçerli olup, bu rezervasyonların 31.08.2020 - 31.03.2022 aralığında alınmış olması gerekmektedir.

 

Sağlık çalışanlarımıza 'Teşekkür Ederiz' özel teklifi aşağıdaki personeller için geçerlidir;

Covid durumundan doğrudan veya dolaylı olarak etkilenen ve hastane tesislerinde çalışan tüm Doktorlar / Hemşireler / Ön hat ve arka ofis çalışanları (örn. Hastaneler / klinikler / Covid-19 merkezleri),

Hastane hizmetleriyle ilgili diğer işler (örn.Temizlik hizmeti personeli), özel şirketlerden değil, doğrudan Hastaneler tarafından doğrudan işe alınanlar

Aile Hekimleri,

İtfaiyeciler ,

Pandemi sırasında çalışan eczacılar

Hastane tesislerinde uzmanlıkları YALNIZCA doğrudan COVID-19 hastalıkları ile ilgiliyse özel doktorlar ve tıbbi kişiler (örn. Pnömoloji konusunda uzmanlaşmış doktorlar, virologlar)

Covid-19 acil durumu sırasında desteklerini sunan Sağlık Gönüllüleri (Ambulans, Sosyal hizmetler)

Pandemi sırasında destek vermek için hizmete geri çağrılan emekli doktorlar

Araştırma Laboratuvarları çalışanları, yalnızca COVID-19 testleri üzerinde çalışanlar


 

Bu promosyon aşağıdaki çalışanlar için geçerli değildir;

Hastane tesislerinde istihdam edilmeyen özel doktorlar / sağlık personelleri ve uzmanlıkları doğrudan Covid-19 ile ilgili olmayan çalışanlar (örn. Diş hekimleri, ortopedi, dermatologlar vb.)

Hastane faaliyetleriyle ilgili ancak özel şirketler tarafından işe alınan diğer çalışanlar (özel temizlik hizmetleri şirketi, güvenlik görevlileri veya harici tedarikçiler gibi)

Emekli sağlık personeli

Genel tıbbi muayeneleri yapan laboratuvarlarda çalışan araştırmacılar

 

Bu promosyondan yararlanılabilmesi için, resmi hizmet kanıtının, şirket / hastane kimlik kartının bir kopyasını bize e-posta ile göndermenizi rica ederiz. Belge kanıtı gemiye binerken de getirilmelidir.

 

Sağlık çalışanının bu tekliften yararlanabilmesi için rezervasyonunda bulunması gerekmektedir. Rezervasyon birkaç kabinden oluşuyorsa, indirim yalnızca sağlık çalışanının bulunduğu kabine uygulanacaktır. Aynı sağlık çalışanı, rezervasyonun bir parçası olduğu sürece, bu özel tekliften birkaç rezervasyon için yararlanmaya devam edebilir.

2020 Erken Rezervasyon Başladı !!
2020 Erken Rezervasyon Başladı !!
08 Şubat 2020 Cumartesi
Sizde tatil planınızı YAVUZTUR'dan yapın, karlı çıkın !!
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : Adres :
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.