BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
24 Ocak 2019 Perşembe Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Yurtdışı Turlar / İçerik
HİNDİÇİN RÜYASI; VİETNAM - LAOS - KAMBOÇYA
HİNDİÇİN RÜYASI; VİETNAM - LAOS - KAMBOÇYA
2999 €
08.03.2019 / 17.03.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
TÜM TURLAR - ÖĞLE YEMEKLERİ & AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL THY İLE !!
1.GÜN(07/08.03.2019) İSTANBUL -HANOİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali YAVUZTUR kontuarında saat 23:55’de buluşma .Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK166 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:55’de Hanoi’ye uçuş. Gece uçak yolculuğu. Yerel saat ile 16:15’de Hanoi’ye varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odalarımıza yerleşme . Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.


2.GÜN(09.03.2019) HANOİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından ,tam günlük Hanoi turumuz için hareket ediyoruz. Tek sütunlu Pagoda , Başkanlık Sarayı ve Ho Chi Minh Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından Vietnam’ın ilk üniversitesi olan 11. Yüzyılda kurulan Edebiyat Tapınağı’nı görüyoruz. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Vietnam’da yaşayan 54 değişik etnik grubun kültürünü yakından tanıyabileceğimiz Etnografya Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Sonrasında Vietnam’ın eski mahallelerinde tuk tuklar ile keyifli bir gezi yapacağız. Tuk tuk gezimizin ardından , Hoan Kiem Gölü’nde bulunan kutsal tapınağı görüyor ve gölün hemen önünde sergilenen Vietnam’a özgü Su Kuklası Tiyatrosu’nun mükemmel bir gösterisini izliyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

3.GÜN(10.03.2019) HANOİ – HALONG BAY

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Vietnam’ın doğa harikası Kızılırmak deltası yolunun muhteşem manzaraları eşliğinde Halong Körfezi’ne geliyoruz. Burada bulunan teknemizdeki odalarımıza yerleşiyoruz. Binlerce adacıktan oluşan Halong Körfezi’nde muhteşem bir lagünün ortasına demirlenmiş olan teknemizin hemen yanından denize girebilir , manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Rehberiniz tarafından belirlenecek saatte yaklaşık yarım saat süren Vung Vieng isimli balıkçı köyünü gezeceğiz. Öğle ve akşam yemeğimizi teknemizde deniz mahsülleri eşliğinde alacağız. Konaklama teknede.


4.GÜN(11.03.2019) HALONG – HANOİ – LUANG PRABANG

Sabah erkenden teknemizde uyanıyoruz. İsteyen misafirlerimiz güvertede Tai Chi yapabilirler.Aperatif kahvaltının ardından UNESCO tarafından koruma altına alınan Sung Sot Mağarasını ziyaret edeceğiz. Gezimizin ardından teknemizde brunch olarak kahvaltımızı alıyor ve odalarımızı boşaltıyoruz. Hanoi’ye hareket ediyoruz. Yerel havayolları ile saat 18:50’de UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan  Laos’un Luang Prabang şehrine hareket. Yerel saat ile 19:50’de varış ve bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


5.GÜN(12.03.2019) LUANG PRABANG

Sabah çok erken uyanarak ,altın kaplı kubbeleri ile tapınakların üzerinden güneşin doğuşunu izleyebileceğimiz , yüzlerce rahibi sabah ritülelerini görebileceğimiz Pak Ou Nehri üzerinde bir geziye çıkıyoruz.Gezimiz sırasında yüzlerce Buda heykelinin korunduğu Tham Ting ve Tham Phum Mağaralarını göreceğiz. Ardından otelimize dönüyor ve kahvaltımızı alıyor. Kahvaltımızın ardından otelimizden hareket ediyor ve Laos halkının ipek kumaşlar ve kağıtlar hazırladıkları merkez olan Ban Xang Hong’u ziyaret ediyoruz. Lokal bir restoranda  alacağımız öğle yemeğinin ardından Luang Prabang’a dönüyor ve yere kadar uzanan çatılarıyla şehrin en güzel ibadet yeri olan Wat Xieng Thong Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bunun yarı sıra Wat Visoun Stupası , Srilankalese stili That Makro Tapınağı , Wat Aham Şapeli ve beş katlı Wat Mai görceğimiz diğer önemli yerler olacak. Akşam üstü güneşin batışını izlemek üzere Phousi Tepesi’ne çıkacağız.Burada renkli gece pazarını da görme imkanımız olacak. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

6.GÜN(13.03.2019) LUANG PRABANG – SİEM REAP

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve etnik azınlıkların yaşadığı geleneksel Laos köyleri olan Ban Ouay , Ban Ou ve Ban Thapene köylerini ziyaret edeceğiz. Sonrasında ise geleneksel el sanatlarında çok becerikli olan Khumu etnik topluluğunun yaşadığı Ban Phanom köyüne gideceğiz. Aynı zamanda burada bulunan ve bir doğa harikası olan Khouangsi Şelalesi’ni ziyaret edeceğiz. Gezimizin ardından havalimanına transfer oluyor ve yerel havayolları ile Siem Reap’a uçuyoruz. Varışımızı takiben buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

7.GÜN(14.03.2019) SİEM REAP

Sabah saat 05:00 gibi uyanıyor ve büyüleyici Angkor Wat Tapınaklarının üzerinden güneşin doğuşunu izlemek üzere tuk tuk’lar ile Tapınaklar bölgesine gidiyoruz. 9. Ve 13. Yüzyıllardan kalma ve bir çok tapınağın iç içe geçtiği Angkor Wat ,klasik Khmer mimarisinin doruk noktasıdır. Gezimizin ardından otelimize dönüyor kahvaltımızı alıyor. Kahvaltının ardından , bu muhteşem arkeoloji parkına dönüyor ve Büyük Angkor Thom şehrini gezerek , Güney Kapısı , Baphoun ve Phimeanakas Tapınakları , File Terasları , Kral Leper ve gizemli gülen Bayon anıtları hakkında bilgiler alıyoruz. Ta Prohm , Banteay Kdei , Takeo , Thommanon , Chau Sayi Thevoda Tapınakları ve Sras Srang Banyosu göreceğimiz yerler arasındadır.1200 yıl önce inşa edilmiş olan ve gördüğünüzde büyülü bir mistik atmosfere bürüneceğiniz Angkor Wat Tapınaklar zincirini ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

8.GÜN(15.03.2019) SİEM REAP –SAİGON

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve kutsal khmer halkının hayatını görmek ve yüzen köyleri ziyaret etmek üzere Tonle Sap Gölü’nde keyifli bir tekne turuna çıkıyoruz. Gezimizin bitiminde  otelimize dönüyor ve odalarımızı boşaltıyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra yerel vayolları ile saat 18:30’da Saigon’a uçuyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

09.GÜN(16.03.2019) SAİGON – CHU CHU TÜNELLERİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , Vietkonglar’ın Amerikan saldırıları sırasında kullandıkları tünelleri görmek için Chuchi’ye geliyoruz. Cu Chi tünelleri şehrin yer altı sisteminde 200 kilometre boyunca uzanmaktadır ve burası Amerikan savaşı sırasında çok önemli  bir rol oynamıştır. Tünel sisteminin içerisinde yaşam alanları , silah fabrikaları , hastaneler , emir merkezleri ve konaklama imkanları mevcuttur. Tünelleri geziyor ve hakkında detaylı bilgiler alıyoruz. Lokal bir restoranda alacağımız   öğle yemeğinin  ardından yapacağımız şehir turumuzda ; Eski Başkanlık Sarayı , Savaş Müzesi , Notre Dame Katedrali ,Posta ofisi , Belediye Sarayı ,Opera Binası ve Ben Thanh Pazarı göreceğimiz önemli noktalar. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.


10.GÜN(17/18.03.2019) SAİGON(Ho Chi Minh) – MEKONG DELTA - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Saigon’un hareketli şehir yaşamını ardımızda bırakarak, Mekong Deltasında bulunan My Tho’ya hareket ediyoruz. Burada yapacağımız gezimiz sırasında yüzen köyleri , Mekong Nehri’nin bereketli topraklarından faydalanan yerel halkın yaşamını göreceğiz. Tipik bir delta evini at arabası ile ziyaret edecek , pazarda satılan birbirinden değişik tropikal meyveleri tatma imkanına sahip olacağız.Öğle yemeğimizi gezimiz sırasında lokal bir restoranda alacağız.Gezilerimizin bitiminde Hindiçin bölgesinin bu değişik ülkesine hoşça kal diyor ve havalimanına transfer oluyoruz.  Türk Havayolları ‘nın TK 166 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:10’da İstanbul’a hareket. Saat 05:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
Vietnam-Laos -Kamboçya 4*-5**Oteller - Tüm Turlar -Öğle ve Akşam Yemekleri Dahil THY
08/03/2019 - 17/03/2019
4* - 5* HOTEL
5* GRAND LUANG PRABANG HOTEL
4* LA VELA PREMİUM CRUISE
5* LOTUS BLANC HOTEL
4* SAİGON PRINCE HOTEL
4* SILK PATH HOTEL
2999.00 2999.00 3649.00

2 - 12 Yaş 2,999.00
EUR

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Evinizden Havalimanına gidiş dönüş özel araç ile transfer ( İstanbul,Ankara,Adana,Antalya ve İzmir’de geçerlidir)
 • Türk Havayolları ile İstanbul / Hanoi , Saigon / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • Yerel Havayolları ile Hanoi –Luang Prabang tek yön uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Luang Prabang –Siem Reap tek yön uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Siem Reap - Saigon uçak bileti
 • Hanoi’de 4*DLX  otelde  2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Halong Bay’da 4*DLX   teknede 1 gece tam pansiyon konaklama (öğle yemeği –akşam yemeği –kahvaltı)
 • Luang Prabang’ta 4 yıldızlı otelde  3 gece oda  - kahvaltı konaklama
 • Siem Reap’ta 5 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Saigon’da  4 yıldızlı  otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • 9 adet öğle yemeği
 • 10 adet akşam yemeği
 • Programda belirtilen tüm geziler ve ören yeri giriş ücretleri
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat sigortası
 • Transfer yapılan İllerimiz:
 • İstanbul Atatürk havalimanı için (Pendik - Beylikdüzü Tüyap arası)
 • Sabiha Gökçen havalimanı için ise (Atatürk havalimanı - Gebze arası)
 • İzmir Adnan Menderes havalimanı (Çiğli’ye kadar)
 • Ankara Esenboğa (Ankara şehir merkezi)
 • Antalya havalimanı (Antalya şehir merkezi)
 • Adana Şakir Paşa Havalimanı (Adana şehir merkezi).
 • Transfer için Vito – Caravelle cinsi araçlar kullanılmakta olup , aynı güzergahta diğer katılımcılar ile maksimum 4 kişi paylaşımlı olarak transferler gerçekleştirilmektedir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Vietnam vize bedeli 130 Euro (Vize işlemleri için yanınızda 2 adet fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir) Yeşil Pasaporta vize gerekmemektedir.
 • Laos Vize bedeli 40 Euro Vize işlemleri için yanınızda 2 adet fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir) Yeşil Pasaporta vize gerekir
 • Kamboçya vize bedeli 35 USD ( Ülke girişinde ödenecektir. Vize işlemleri için yanınızda 2 adet fotoğraf bulundurmanız gerekmektedir) Yeşil Pasaporta Vize gerekir
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt Dışı Çıkış harcı (15 TL ) İlgili bankalara ve havalimanındaki maliye veznelerine yatırabilirsiniz.
 • Seyahat Güvence Paketi  (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli  ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.Sigorta firmasının %13 muafiyeti olduğundan tur bedelinizin %87’sini geri ödemektedir)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.