BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
21 Mayıs 2022 Cumartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Samsun Çıkışlı Turlar / Yurtiçi Turlar
Doğu Karadeniz Turu
1400 TL
17.06.2022 / 19.06.2022 Kontenjan Var Kontenjan Var
BORÇKA – KARAGÖL – AYDER – UZUNGÖL – ATATÜRK KÖŞKÜ 17-19 HAZİRAN 2022 / 24-26 HAZİRAN 2022

1.GÜN: Samsun – Artvin Gece Yolculuğu: Siz saygıdeğer misafirlerimizi 23:00’de acentemizin önünden alarak çeşitli YAVUZTUR ikramları eşliğinde %95’i ormanlarla kaplı olan, ağaç türleri açısından Türkiye’nin en zengin arazisine sahip olan Artvin’e gitmek üzere yola çıkıyoruz.

2.GÜN: Borçka Karagöl – Fırtına Deresi – Ayder Yaylası – Fırtına Deresi – Şenyuva Köyü – Zilkale – Palovit Şelalesi: Sabah saatlerinde bölgeye varışımız ile birlikte kahvaltımızı alıyoruz ve Artvin çevresi gezimize başlıyoruz. Çoruh ırmağı kenarından yolculuğumuzu gerçekleştirirken vereceğimiz fotoğraf molası ile birlikte Borçka’ya ulaşıyoruz. Buradan Karçal dağlarının eşsiz manzaraları eşliğinde deniz seviyesinin 1430 metre yükseklikte bulunan, çevresi yağmur ormanlarına benzeyen bir eko sisteme sahip olan Karagöl’e ulaşıyoruz. Orman denizi olarak adlandırılan Karagöl’de serbest zamanımızın ardından öğle yemeği almamız için Fırtına Deresine gidiyoruz. Yemeğimizin ardından Çam ormanları, şelaleleri, yöresel mimarideki evleri, çiçekleri, Kaçkarlar’ı ile bir tabiat harikası olan AYDER YAYLASI çevresini keşfe çıkıyoruz. Yaylaların sultanı olarak adlandırılan ve kaplıcalarıyla ünlü Ayder Yaylasını gezip bol bol fotoğraf çekebileceğimiz, bölge insanıyla doğrudan diyalog kurabileceğimiz serbest zaman ve Gelin Tülü Şelalesi ve diğer şelaleleri görerek Ayder Yaylasından ayrılıyoruz ve rüya gibi bir doğa turuna çıkıyoruz. Önce ‘SEVDALUK’ dizisinin çekildiği bölgeye doğru yol alıyoruz. Dağların arasındaki konakları ve serenderleriyle ünlü Konaklar Köyü ve Şenyuva Köyü’nü gördükten sonra, ŞENYUVA KÖPRÜSܒnde (ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ) hatıra fotoğrafı çekimi yapıyoruz. Ardından bir tepe üzerinde kurulmuş ZİLKALE’ye ulaşıyoruz. Yeşillikler arasında, tüm ihtişamıyla yükselen bu tarihi yapıtta mola veriyoruz. Tekrar minibüslerimizle, şelaleler vadisi olarak bilinen PALOVİT VADİSİ’ne hareket ediyoruz. Bu olağanüstü ortamda, asırlık porsuk ağaçları arasında yorucu olmayan keyifli yürüyüşler ile, ünlü  PALOVİT ŞELALESİ’ne ulaşıyoruz.. Yaklaşık on beş metreden direk düşen su kütlesinin, müthiş görüntüsünü hayranlıkla izliyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

3.GÜN: Rize Bez Atölyesi – Çay Fabrikası – Uzungöl – Atatürk Köşkü – Telkari Atölyesi – Dönüş Yolculuğu: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz ve meşhur Rize Bezi Atölyelerinden birine uğrayarak hem Rize bezi hakkında bilgi alıyor, hem de alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ardından çayı yakından görme ve tatma imkanı bulacağımız çay fabrikasını geziyoruz. Çaylarımızı içip kısa bir süre dinlendikten sonra Uzungöl’e gitmek için yola çıkıyoruz.  Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Uzungöl’e ulaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda yürüyüş yapabilirsiniz. Programımızın ardından bölgeden ayrılıp Trabzon’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşktü 1924 ve 1930’da iki kez ziyaret etmiş,1937 yılında burada kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşk’ü sonrasında Akçaabat’ta meşhur Akçaabat Köftesi yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Samsun’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka YAVUZTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

KİŞİ BAŞI: 1400 TL

ÜCRETE DÂHİL HİZMETLER : * 1 Gece Konaklama * 2 Adet Sabah Kahvaltısı * 1 Adet Akşam Yemeği * Tüm Çevre Gezileri * Lüks Araçlar İle Ulaşım * Araç İçi İkramlar * Hijyen Paketi * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Milli Park Otobüs Giriş Ücretleri * YAVUZTUR Kalite ve Farkı

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER : * Şenyuva – Zilkale – Palovit Şelalesi Servis Ücreti  * Borçka Karagöl  Servis Ücreti * Ücrete Dahil Olan Hizmetlerin Dışında Kalan Tüm Yiyecek ve İçecekler * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Müze Ören Yeri Girişleri * Tüm Özel Harcamalar * Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : Adres :
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.