BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
23 Eylül 2020 Çarşamba Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
POLONYA - UKRAYNA TURU / 04 - 11 EKİM 2020
POLONYA - UKRAYNA TURU / 04 - 11 EKİM 2020
669 €
4.10.2020 / 11.10.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
1.Gün Sabiha Gökçen-Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın tarifeli seferi ile Lviv'e hareket. Lviv’e varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Lviv şehir turu için hareket ediyoruz. Merkeze varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuza başlıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde serbest zaman ve sonrasında kahve fabrikasını(kahve madeni) ziyaret ederek kahve molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün Lviv - Krakow

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Krokow’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Krakow’a varışımızla birlikte yapacağımız şehir turuna başlıyoruz. Papa II. Jean Paul’un başpiskoposu iken papa seçildiği bu şehirde ilk olarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan tarihi şehir merkezini göreceğiz. Avrupa’nın en büyük meydanlarından biri olan ve etrafını çeviren sayısız tarihi binalar bulunan bu meydanda Ortaçağ Avrupası’nda geziyormuş gibi hissedeceksiniz. Diğer görülecek yerler arasında ise; .Wawel Kalesi ve Papa II. Jean Paul’un rahip olarak ilk vaazını verdiği Wawel Katedrali’, Pazar meydanı, Kumaş Pazarı-Kapalı Çarşı Sukiennice, Meryem Ana Bazilikası, Florianska caddesi, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Wieliczka Tuz Madeni turuna katılabilirler.

3.Gün Krakow

Sabah uyandırma ve kahvaltının ardından serbest zamanımız olacak . Serbest zamanını daha iyi değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından extra olarak düzenlenecek olan Dünya'nın en eski tuz madenlerinden biri olan ve 13.yüzyıldan itibaren hiç ara verilmeden işletilen, UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ndeki , tünellerinin uzunluğu 300 km, derinliği  327 metre, 2040 oda ve 200 koridordan oluşan ziyaretçilerin gezebildiği sadece % 2’si  3,5 km olan , hayranlık uyandıran tuzdan yapılma dev avizeler, duvara oyulmuş üç boyutlu tablolar, yeraltı gölleri, tuza oyulmuş kabartmalar, heykelcikler göreceğiniz son derece gizemli ve romantik bir atmosfer ile karşılaşacağınız Ekstra Wieliczka Tuz Madeni(65Euro) gezisi sonrası otelimize transferimizi gerçekleştireceğiz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek canlı müzik ve halk dansları eşliğinde yerel tatların da denenebileceği tipik bir Polonya kır evi restoranında Ekstra Akşam Yemekli Polonya Gecesi turuna(55Euro) katılabilir,

4.Gün Krakow-Wroclaw

Kahvaltının ardından Polonya’ nın bir diğer güzel şehri Wroclaw’ a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak yol üzerinde düzenleyeceği İnsanlık tarihinin en utanç verici olaylarına sahne olan, II. Dünya savaşı sırasında insanlık dışı yöntemlerle tarihin en büyük katliamının yaşandığı, toplamda 1,5 milyon insanın hayatını kaybettiği, Avrupa’nın en büyük Yahudi toplama kampı olan , 1940 yılında Naziler tarafından Oswiecim kasabasının dış tarafında kurulmuş toplama kampını geziyoruz. Savaş sonrasında soykırımın kanıtlarını sergileyen bir müze haline getirilmiş toplama kampında çok sayıda insanın Ölüm Duvarı’nda hayatını kaybettiği 11 numaralı blok da dahil olmak üzere o günleri yansıtan resim, belge ve eşyalar ile gaz odalarını göreceğimiz Exstra Auschwitz Nazi Kampı turuna(65 Euro) katılabilirler. Daha sonra kuzeyin Venedik’i olarak bilinen, 124 köprü ile birbirine bağlı ve 12 ada üzerine kurulmuş Wroclaw kentine hareket ediyoruz. 2016 Avrupa Kültür başkenti olan Wroclaw, şehrin her yanını saran cüce heykellerinden dolayı “cüceler şehri” olarak anılmaktadır. Yapacağımız panoramik şehir turumuz sırasında; Avrupa’nın ikinci büyük eski şehir meydanında yer alan Gotik Belediye binası, St. John Katedrali, Ortaçağ “Kasaplar Çarsısı”, Wroclaw Üniversitesi Rektörlük Binası ve Profesörler Bahçesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.Gün Wroclaw

Kahvaltının ardından  serbest zamanımız olacak . Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Almanya’nın mücevheri ve Elbe’nin Floransa’sı olarak anılan , Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Zwinger Sarayı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Krallar Geçidi, Our Lady Kilisesi, Martin Luther Meydanı ve araç trafiğine kapalı alış veriş caddesi olan Prag Caddesi ile bölgenin en büyük alış veriş merkezi olan Galerie Alte-Markt'ı görebileceğimiz Extra Dresden turuna(65Euro) katılabilirler.
Turumuz sonrası Wroclaw otelimize dönüşte serbest zamanımız olacak. Geceleme otelimizde.

6. Gün Wroclaw-Lodz-Varşova

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından  Polonya’nın 3. Büyük şehri Lodz’a hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız panoramik şehir gezimizde şehrin simgesi olan Piotrowska Caddesi’ni geziyor, ünlü mimari yapıları görüyor ve Polonya’nın en uzun ve tamamıyla yayalaştırılmış caddesinde alışveriş imkanı da buluyoruz. Turumuz sonrası Varşova’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Kraliyet Sarayı (dışarıdan), III. Zygmunt Waza sütün heykeli, Kraliyet Meydanı, Çanlı meydan, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan, Deniz Kızı Sirena anıtı ve Madam Curie’nin evi bulunmaktadır.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.Gün Varşova-Lublin-Lviv

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Polonya’nın doğu bölgesinin sanayi ve kültür merkezi Lublin’e hareket. II. Dünya Savaşı sırasında oldukça tahrip olan bu küçük şehir Lublin’de Eski şehri geziyor ve ardından Lviv’e hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden otele yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme otelimizde.

8.Gün Lviv-İstanbul

Kahvaltının ardından serbest  zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimizle rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek ilk olarak Lviv’in yerel bira fabrikası ve fabrikada bulunan bira müzesini ziyaret edeceğimiz , biranın dünyada ki ve Lviv’de ki tarihi ve biranın üretimi ile ilgili temel bilgileri aldıktan sonra gezimizi 4 ayrı bira çeşidi tadımı ile sonlandıracağımız Bira Fabrikası gezisi ve sonrasında  , Ukrayna’nın tek silah müzesi olan, farklı milletlerin savaşlarda kullandıkları silahlarını ve geleneksel savaş kıyafetlerini görebileceğimiz  Arsenal Silah Müzesi gezisi ve son olarakta Lviv’in ilk eczanesi ve ortaçağ zamanından günümüze kadar ilaç yapımını görebileceğimiz Extra Bira Fabrikası , Arsenal Silah Deposu ve Eczacılık Müzesi(30Euro) turumuza katılabilirler.
Turumuzun ardından Lviv havalimanına transfer.Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile  İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu .


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
Ukrayna - Polonya Pegasus Havayolları 7 gece
04/10/2020 - 11/10/2020
3*- 4* HOTEL
669.00 669.00 869.00
2 - 12 Yaş 669.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

• Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen/Lviv/Sabiha Gökçen hattında ekonomi sınıf uçuş
• Havalimanı vergileri
• Belirtilen oteller ya da benzerlerinde Lviv 1, Krakow 2, Wroclaw 2 , Varşova 1, Lviv 1 gece oda-kahvaltı konaklama
• Havalimanı/otel/havalimanı transferleri
• Lviv, Krakow,Wroclaw ,Lodz,Varşova,Lublin Şehir Turları
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Türkçe Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

  • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
  • Öğle ve akşam yemekleri
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Rehber ve şoför bahşişleri
  • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
  • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %15 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
  • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.