BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
23 Eylül 2020 Çarşamba Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
BUDAPEŞPTE - VİYANA - PRAG / 26 EYLÜL - 01 EKİM 2020
BUDAPEŞPTE - VİYANA - PRAG / 26 EYLÜL - 01 EKİM 2020
459 €
26.09.2020 / 1.10.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
5 GECE !
1.GÜN İSTANBUL - BUDAPESTE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde bilet gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC331 nolu tarifeli seferi ile saat 11.25'de Budapeşte’ye hareket, yerel saat ile 12.30'da varış. İnişimizi takiben bizleri bekleyen otobüsümüz ile Budapeşte şehir turu. Şehir turumuz sırasında Budapeşte’nin önemli yerleri görülecektir. Sadece Macarlar için değil, Türkler için de büyük önem taşıyan tarihi Budin Kalesi, Balıkçılar Burcu, Matyaş Kilisesi, Avrupa’nın en estetik köprülerinden biri olarak kabul edilen Zincirli Köprü, Unesco Dünya Mirası olan Andrassy Caddesi, Budapeşte’de bütün siyasal, kültürel ve sosyal etkinlerinin düzenlendiği Kahramanlar Meydanı... Şehir turunun bitiminde otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için canlı müzik eşliğinde, Macar mutfağının ünlü Gulaş çorbası ile başlayacak güzel bir akşam yemeğinin sunulacağı, sınırsız içeceğin ikram edileceği keyifli Çigan Gecesi turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için günübirlik Esztergom Kalesi, Visegrad, Szentendre gezisine katılma imkânı. Macaristan tarihi, aynı zamanda Osmanlı tarihi demek, bu yüzden Macaristan’ı ziyaret eden bütün Türk misafirlerin Budapeşte’den sonra en fazla merak edilen ve en çok gidilen, uğruna marşlar bestelenen tarihi Estergon Kalesini gezeceğiz. Estergon Kalesi ziyaretinin ardından Tuna nehri boyu otobüsümüz ile devam ederek, bütün misafirlerimizin uzun yıllar boyunca hoş bir hatıra olarak anacakları ünlü sayfiye kasabası Vişegrad’da keyifli ve muhteşem bir öğle yemeğinden sonra yine şirin Macar köyleri arasında seyahat ederek Macaristan’a özgü yerel ve yöresel hediyelik eşyaların uygun fiyatlara satıldığı Szentendre köyünü ziyaret edeceğiz. Akabinde Budapeşte’ye dönüş. Serbest zaman. Serbest zamanın ardından, şehrin Buda ve Peşte yakalarını birbirinden ayıran, Avrupa’nın en güzel ışıklandırılan kentlerinden birisinde, unutulmayacak ve bir o kadar keyifli Tuna Nehri üzerinden Tekne turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltı sonrasında Viyana’ya hareket. Şehirler arası yolculuk sırasında ekstra   Slovakya'nın başkenti olan Bratislava turuna katılma imkanı. Viyana’ya varışımızı takiben Viyan şehir turu. Görülecek yerler, zarafetin ve bir zamanlar aristokrasinin simge yolu olan dünyaca ünlü Ring Caddesi, Viyana Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Belediye Binası, Avusturya Parlamento Binası. Şehir turun bitiminde otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Serbest zamanın ardından Viyana’nın tanınmış konser salonlarından bir tanesinde keyifli, ilham verici Klasik Müzik Konserine katılma imkânı (konser için kıyafet mecburiyeti yoktur). Geceleme otelimizde.

4.GÜN VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltısından sonra Prag’a hareket. Varışımızı takiben Prag şehir turu. Görülecek yerler, Prag’ın en eski yerleşim alanlarından olan Mala Strana (Küçük Mahalle), dünyaca meşhur tarihi Charles Köprüsü, Eski Belediye Binasının bulunduğu Prag Merkez meydanı Stare Mesto, tüm dünya tarafından bir mühendislik harikası olarak kabul edilen ünlü Astronomi Saati. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Serbest zamanın ardından sınırsız içeceğin ikram edileceği, misafirlerimizin damak zevkine uygun akşam yemeğin sunulacağı, canlı müzik eşliğinde Çek Folklor Gecesi turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. arzu edenler için günübirlik Avrupa’nın en bilinen ve Prag’tan sonra Çek Cumhuriyeti’nde en fazla merak edilen, şifalı suları ile ünlü, Biblo Kent diye anılan, aynı zamanda Granat taşlarının ve Bohemya kristallerinin bulunduğu, rüya kasaba Karlovy Vary ve /veya Dresden turuna katılma imkânı. Karlovy Vary gezimizin ardından Prag’a dönüş ve serbest zaman. Aynı akşam eğlenceli ve bir o kadar keyifli, yemekli ve sınırsız içeceğin ikram edileceği, ortaçağ müziğin bolca çalınacağı Ortaçağ Gecesi turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PRAG - İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tarihi Prag Kalesi turuna katılma imkânı. Prag Kalesi gezisinin ardından havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC302 nolu tarifeli seferi ile saat 14.20'de İstanbul’a hareket, saat 18.00'de varış ve turumuzun sonu.

NOT

** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.

** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

** Ekstra tur günleri değişebilir.

** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.

** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.

** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.

** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.

** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.

** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.

** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.

** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.

** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, YAVUZTUR unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.

** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
Budapeşte Viyana Prag Pegasus Havayolları 5 Gece
26/09/2020 - 01/10/2020
3* HOTEL
3* AMEDIA BEST WESTERN
3* ARTHOTEL ANA KATHARINA
3* CANADA BUDAPEST HOTEL
459.00 459.00 609.00
0 - 2 Yaş 140.00
2 - 12 Yaş 439.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) - Budapeşte ve Prag - İstanbul (SAW) uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Sabiha Gökçen havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Budapeşte – Viyana - Prag arası ulaşımlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Seçilen kategori otellerde Budapeşte 2, Viyana 1 ve Prag 2 gece toplam 4 gece oda +  kahvaltı konaklama
 • Panoramik Budapeşte, Viyana ve Prag şehir turları *Müze girişlerini içermez
 • Tüm Tur boyunca YAVUZTUR Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki sorumluluk sigortasıdır.
 • KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Macar veya Çek Schengen vize ücretleri 140 EUR
 • Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir.
 • Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 10 EURO'dan başlayan cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.