BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
23 Eylül 2020 Çarşamba Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
BERLİN - PRAG - VİYANA - BUDAPEŞTE TURU
BERLİN - PRAG - VİYANA - BUDAPEŞTE TURU
539 €
29.08.2020 / 5.09.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
7 GECE / THY İLE !
1.GÜN İSTANBUL - BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC331 nolu tarifeli seferi ile saat 11.25'de Budapeşte'ye hareket, yerel saat ile 12.30'da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu: Kahramanlar Meydanı, Vajdahunyad Kalesi, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Oktogon, Elizabeth Köprüsü... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Budapeşte Ekstrem ve akşam ki Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Esztergom & Visegrad & Szentendre  & Maria Valeria Köprüsü & Sloovakya gezisi ve akşam ki ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Şehirlerarası transfer sırasında ekstra Slovakya'nın başkenti olan Bratislava şehir turu gezisine katılma imkanı. Varışımızı takiben şehir turu: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.

4.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Viyana Ekstrem gezisi ve akşam ki Klasik Müzik Konseri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Prag'a hareket. Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra bir ortaçağ masal kenti olan Cesky Krumlov çevre gezisi turuna katılma imkanı. Varışımızı takiben şehir turu:  Karlova Caddesi, Başbakanlık Binası, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat ve Paris Caddesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ki ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra biblo kent olarak anılan Karlovy Vary / Adım Adım Prag Kalesi ve akşam ki Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PRAG - BERLİN

Sabah kahvaltı sonrası Berlin'e hareket. Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Dresden şehir turu gezisine katılma imkanı. Berlin'e varışımızı takiben şehir turunda görülecek yerler; Tiergarten, Berlin Parlemento Binası, Hükümet Binaları, Belediye Sarayı, Topographie des Terrörs Müzesi, Berlin Duvarı, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Kreuzberg... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8.GÜN BERLİN - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Berlin Ekstrem turuna katılma imkanı. Akşam üzeri Schönefeld Havalimanına transfer.Pegasus Havayolları PC984 nolu tarifeli seferi ile saat 20.25'de İstanbul'a hareket, saat 00.20'de varış ve turumuzun sonu.

NOT

** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.

** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

** Ekstra tur günleri değişebilir.

** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.

** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.

** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.

** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.

** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

** Pegasus Havayolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.

** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.

** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.

** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.

** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, YAVUZTUR unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.

** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
Budapeşte Viyana Prag Berlin Pegasus Havayolları 7 Gece
29/08/2020 - 05/09/2020
3*-4* HOTEL
3* ARTHOTEL ANA KATHARINA
4* CITY HOTEL BERLIN EAST
4* CLARION CONGRESS
3* IBIS CITY SOUTH
539.00 539.00 739.00
0 - 2 Yaş 140.00
2 - 12 Yaş 509.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Budapeşte, Schönefeld - İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Sabiha Gökçen Havalimanı Yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Budapeşte, Viyana , Prag, Berlin arası ulaşımlar
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler
 • Seçilen kategori otellerde Budapeşte 2, Viyana 2, Prag 2, Berlin 1 toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 • Panoramik Budapeşte, Viyana, Prag, Berlin şehir turları *Müze girişlerini içermez
 • Tüm tur boyunca YAVUZTUR Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır
 • KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 140 EUR
 • Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
 • Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 10 EURO'dan başlayan cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
 • Pegasus Havayolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.