BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
23 Eylül 2020 Çarşamba Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
ALMANYA - AVUSTURYA - SLOVENYA TURU
ALMANYA - AVUSTURYA - SLOVENYA TURU
629 €
1.08.2020 / 8.08.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
7 GECE / THY İLE !
1.Gün İstanbul-Salzburg-Münih

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında en geç saat 05:30'da hazır bulunmanızı öneririz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1035 nolu seferi ile saat 08:15''de Salzburg'a hareket ve yerel saatle saat 09:45'de varış. Varışımızı takiben bizi bekleyen aracımızla Münih'e doğru yola çıkıyoruz. Münih'e varışımızla birlikta yapacağımız panoramik şehir turunda; Maximilian Caddesi , Marian Meydanı, Belediye Sarayı, rezidans, Bavyera Merkez Opera Binası, Frauenkirche, Peter Kilisesi ve Viktualienmarkt  görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün Münih (Füssen)

Serbest uyanma ve gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Füssen ve Şatolar turuna katılabilirler.  Almanya'nın ünlü romantik yolunun en önemli şehirlerinden Füssen'e varışın ardından şehrin merkezini geziyoruz. Ardından Disney şirketinin ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu'nu geziyor ve hemen karşısındaki Hohenschwangau Şatosu'nu dışarıdan görüyoruz. Verilecek fotoğraf molasının ardından Münih'e ve otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.Gün Münih-Nürnberg (Rothenburg)

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrası Almanya'nın masalsı şehri Nürnberg'e doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından yapacağımız panoramik turda; St. Sebaldus Kilisesi, Schoner Brunnen Çeşmesi, Frauenkirche, Kasaplar Köprüsü ve Albert Durer'in evi görülecek en önemli noktalardır. Turumuzun ardından otele transfer ve odalara yerleşme.  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Rothenburg turuna katılabilirler. Tauber Nehri kıyısına kurulmuş, tarihi 12. yüzyıla dayanan ve ‘Ortaçağ’ın Mücevheri’ kabul edilen Rothenburg’da yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turunda Klingentor ve Burgtor Sur Kapıları, Belediye Binası ve Jakobskirche göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitimnde verilecek serbest zamanın ardından Nürnberg'e ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Nürnberg (Würzburg-Bamberg)

Serbest uyanma ve gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bavyera İncileri (Würzburg-Bamberg) turuna katılabilirler. Romantik Yol'un iki gözde şehrinin görüleceği turumuzda ilk durağımız Würzburg olacak. Burada yapılacak panoramik turda; Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, katedral, eski köprü, Marienkapelle Kilisesi, belediye binası ve müzesi ve Eski Eserler Müzesi görülecek yerlerden bazılarıdır. Buradaki turumuzun sonunda  Bamberg'e doğru yola çıkıyoruz. Dumanlı birasıyla ünlü ve dünyanın en çok bira tüketilen şehirlerinden biri olan Bamberg, Almanya'da 2.Dünya Savaşı sırasında bombalanmayan ve en az hasar gören bir kaç şehirden biridir. 'Frankonya’nın Roması' olarak adlandırılan şehirde yapacağımız turda; Maximiliansplatz, Altes Rathaus, Grüner Markt görülecek en önemli noktalardan bazılarıdır. Turumuzun bitiminde Nürnberg'e ve otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

5.Gün Nürnberg(Regensburg)-Salzburg

Sabah uyandırma ve odaların boşaltılmasının ardından Avusturya'ya ve Salzburg'a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Regensburg turuna katılabilirler. Tuna, Naab ve Regen ırmaklarının kesiştiği bölgede kurulmuş olan Regensburg tarihi ve turistik açıdan önemi bir kenttir. Regensburg Katedrali, tarihi taş köprü, Don Juan D'Austria Heykeli, Heidzplatz ve eski şehir merkezi görülecek önemli noktalardır. Turun bitiminde Mozart'ın şehri Salzburg'a doğru yola çıkıyoruz. Salzburg’a varışın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda; Mozart'ın Evi,  Salzburger Dom, Getreidegasse, Residenz, Mozartplatz, Makart Köprüsü görülecek önemli noktalardır. Turumuzun bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme.Geceleme otelimizde.

6.Gün Salzburg (Hallstatt-Salzkammergut)

Serbest uyanma ve gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Hallstatt ve Salzkammergut Göller Bölgesi turuna katılabilirler. Otelimizden hareketle göller bölgesi olarak bilinen Salzkammergut'un en popüler köylerinden olan St. Gilgen ilk durağımız olacak. Burada yapacağımız yürüyüş turunda, Mozart'ın annesinin evi ve belediye binası görülecek yerlerden bazılarıdır. Ardından St.Wolfgansee tekne turumuz için tekneye biniyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik St.Wolfgang turunda; 15.yy'dan kalma St.Wolfgang ve belediye binası görülecek en önemli noktalar olacak. Daha sonra muhteşem göl manzaraları eşliğinde ulaşacağımız, ülkenin simge kasabalarından biri olan Hallstatt'da yürüyerek yapılacak olan panoramik turda; Hallstatt Meydanı,  Marktplatz,  Evangelist Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi ve bölgenin en güzel mezarlığı görülecek önemli noktaladır. Turumuzun ardından kişisel keşifleriniz ve ihtiyaçlarınız için serbest zaman. Turumuzun sonunda Salzburg'a ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.Gün Salzburg-Ljubljana

Sabah uyandırma ve odaların boşaltılmasının ardından Slovenya'ya ve bu ülkenin başkenti Ljubljana'ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde -hava şartlarına bağlı- ekstra olarak düzenlenecek Kartal Yuvası turuna katılabilirler. Ziyaret edeceğimiz, Bavyera Alpleri'ndeki Berchtesgaden kasabasının yakınlarında bulunan bu ev, Adolf Hitler'in dinlenme evi olarak da kullandığı ve aynı zamanda yüksek rütbeli subayları huzuruna kabul ettiği bir dağ eviydi. Dağ evine çıkan 124 metrelik asansör dağa oyularak inşa edilmiştir. Aynı dağda yer alan Nazi destek üssü komutanlığı savaşta bombalanarak yok edilmiştir. Ziyaretimiz sırasında muhteşem Bavyera ve Avusturya Alpleri manzarasına şahit olacağız. Turun sonunda Ljubljana'ya doğru yola devam ediyoruz. Varışın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda; Preseren Meydanı, Ljubljana Kalesi, St.Nikolaja Katedrali, Kongre Meydanı,  üniverste binasi, Zmajska Köprüsü ve eski belediye sarayı görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun sonunda verilecek serbest zamanın bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8.Gün Ljubljana (Bled)-Graz-İstanbul

Uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından Graz'a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bled Gölü turuna katılabilirler. Turumuzda eşsiz güzellikteki Bled kasabasına hareket ediyoruz. Alp Dağları'nda, ortasında içerisinde küçük bir ada da bulunan ve bölgedeki tek göl olma özelliğine sahip bu muhteşem doğayı keşfederken göl kenarında kurulmuş olan kasabayı da yürüyerek tanıyacağız.  Vaktinizi göl kenarındaki kafelerde bölgenin meşhur keki 'Kremsnita'nın tadına bakarak veya Bled’in doğal güzelliklerini yaşayarak geçirebilirsiniz. Buradaki turumuzun bitiminde Graz'a doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından yapacağımız panoramik turda; Burgtor, Dom Kilisesi, Hauptplatz, belediye sarayı, Mur Nehri ve Schulssberg görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun bitiminde Graz Havalimanı'na hareket ediyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1460 sayılı seferiyle saat 20:00'de İstanbul'a hareket. Saat 23:10'da varış ve turumuzun sonu.

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ

Füssen ve Neuschwanstein Şatosu /  Rothenburg / Bavyera İncileri (Bamberg ve Wurzburg) /  Regensburg / Hallstatt ve Salzkammergut Göller Bölgesi /  Bled Gölü

370  Euro yerine

300 Euro!


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
KURBAN BAYRAMI Almanya-Avusturya-Slovenya Türk Hava Yolları 7 Gece
01/08/2020 - 08/08/2020
3*-4* HOTEL
629.00 629.00 849.00
0 - 2 Yaş 170.00
2 - 12 Yaş 599.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Sazburg ve Graz-İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Özel otobüs ile Salzburg-Münih-Nürnberg-Salzburg-Ljubljana-Graz arası ulaşımlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Belirtilen otellerde veya benzerlerinde Münih bölgesinde 2 gece , Nürnberg'de 2 gece, Salzburg'da 2 gece, Ljubljana'da 1 gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Münih, Nürnberg, Salzburg, Ljubljana ve Graz şehir turları
 • Tüm Tur boyunca YAVUZTUR Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki sorumluluk sigortasıdır.
 • KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Avusturya Schengen vize ücretleri 140 EUR ( Schengen Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Programda yer almayan öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.