BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
22 Şubat 2020 Cumartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Kayak Turları
Turlarımız / Samsun Çıkışlı Turlar / Yurtiçi Turlar / İçerik
8. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI
8. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI
800 TL
2.04.2020 / 6.04.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
HATAY – ADANA – MERSİN TURU

8. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI

HATAY – ADANA – MERSİN TURU

2 – 6 NİSAN 2020


1.GÜN : SAMSUN – HATAY GECE YOLCULUĞU : Siz saygıdeğer misafirlerimizi 20:00’de acentemizin önünden alarak çeşitli YAVUZTUR ikramları eşliğinde medeniyetler şehir Hatay’a gitmek üzere yola çıkıyoruz.

2.GÜN : HATAY ARKEOLOJİ MÜZESİ-ST. PIERRE KİLİSESİ- HABİB-İ NECCAR CAMİİ-TİTUS TÜNELİ-BEŞİKLİ KİLİSESİ: Güzel bir kahvaltı sonrası ilk durağımız dünyanın en büyük mozaik sergileme alanına sahip Hatay Arkeoloji Müzesini gezip, Hrıstiyan âlemi için çok önemli bir yere sahip olan St Pierre Kilisesini geziyoruz. Tarihte ilk defa, bu kilisede Hz İsa'nın dinini tanıyanlara "Hrıstiyan" denmiştir. Kilise, Hz İsa'nın 12 havarisinden biri olan St Pierre'nin Hz İsa'nın ölümünden sonra Hristiyanlığı yaymaya çalıştığı yer olarak önemli bir dini merkezdir. Sonrasında Habib-i Neccar Camii’nin görüp Harbiye’ye gidip öğle yemeği için serbest zaman verip Harbiye Şelalalerini gezip,  Samandağ Çevlik mevkinde bulunan Roma döneminde yapılmış Titus Tüneline hareket ediyoruz. Tarihi kayıtlara göre, "Dünya’nın İlk Tüneli" olarak tanımlanan Titus Tüneli’ni ve Toplu Kaya Mezarları’nın bulunduğu Beşikli Kilisesini gezilmesinin ardından akşam yemeği ve konaklama yapacağımız otelimize hareket.

3.GÜN : SEYHAN BARAJ GÖLÜ – TAŞKÖPRÜ – SABANCI CAMİİ – ADANA ULU CAMİİ – RAMAZANOĞULLARI KÜLLİYESİ – BÜYÜK SAAT KULESİ -  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI : Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Adana’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte eski Adana, meşhur Taşköprü’yü ve Sabancı Camii, Adana Ulu Camii ve Ramazanoğulları Külliyesi, Büyük Saat Kulesi ve şehir merkezi gezilerimiz ardından, hep beraber 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile, Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip, konser, sergi, gösterileri ve katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkatimize çekecek olan, Adana Portakal Çiçeği Karnavalına katılıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra akşam yemeği ve konaklama yapacağımız otelimize hareket.

4.GÜN : NARLIKUYU – ERDEMLİ -  KANLIDİVANE ANTİK KENTİ – CENNET CEHENNMEKALESİ - CENNET ve CEHENNEM OBRUKLARI – DİLEK (ASTIM) MAĞARASI  - KIZ KALESİ – ADAM KAYALARI SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU : Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak  Narlıkuyu / Erdemli’ye gidiyoruz. İlk olarak Kanlıdivane Antik Kenti'ne varıyoruz. Burada suçluların atıldığı Ölüm Çukuru, kaya kabartmaları, kiliseleri, Ölüm Kulesi'ni, mezar yapılarını ve diğer anıtsal eserlerin gezilmesinin ardından Cennet – Cehennem Obrukları, sarkıt ve dikitleriyle ünlü Dilek (Astım) Mağarası'nı gezip, Kızkalesi ve Adam Kayalarını panoramik olarak görüyoruz. Turumuzu tamamlamamızın ardından alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman ardından Samsun’a dönmek üzere yola çıkıyoruz.

5.GÜN : SAMSUN’A VARIŞ : Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka YAVUZTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

TARİH

2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret

Tek Kişilik Oda

7 - 12 Yaş

3 - 6 Yaş

0 - 2 Yaş

2 – 6 NİSAN 2020

800,00 TL

1000,00 TL

625,00 TL

450,00 TL

ÜCRETSİZ

Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda Geçerlidir

ÜCRETE DÂHİL HİZMETLER :
* 2 Gece Konaklama * 3 Adet Sabah Kahvaltısı * 2 Adet Akşam Yemeği * Tüm Çevre Gezileri * Lüks Araçlar İle Ulaşım * Araç İçi İkramlar * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Tüm Çevre Gezileri * YAVUZTUR Kalite ve Farkı

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER : * Ücrete Dahil Olan Hizmetlerin Dışında Kalan Tüm Yiyecek ve İçecekler * Tüm Özel Harcamalar * Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER : 30 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER : 17 - 30 Kişi Sayılarında Kullanılır

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER : 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır

VW VOLT 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.