BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
22 Şubat 2020 Cumartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Kayak Turları
Turlarımız / Yurtdışı Turlar / İçerik
KÜBA TURU
KÜBA TURU
9340 TL
10.10.2020 / 18.10.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
HERŞEY DAHİL / EXTRA YOK


1. Gün

İSTANBUL HAVALİMANINDA BULUŞMA 23:00

9EKİM saat 23:00 de İstanbul yeni Havalimanı TÜRK HAVA YOLLARI bankolarında YAVUZTUR standında buluşma. Uçağımız gece yarısını geçe olduğu için dikkat ediniz !!

10EKİM      ISTANBUL- HAVANA UÇUŞU    01:45 08:05

Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra saat 01:45 de , Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Havana’ya yolculuğumuz başlıyor. Küba yerel saati ile sabah 08:05 de HAVANA havalimanına ulaşıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile turumuza başlıyoruz.

HAVANA -PINAR DEL RIO- VINALES VADISI
Rehberimiz ile birlikte yola çıkıyoruz, Küba doğu istikametine doğru yola çıkacağız. İstikametimiz PINAR DEL RIO olacak. .Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. GECELEME Pinar Del Rio-Vinales bölgesinde Casa Particular.


2. Gün 11EKİM

PINAR DEL RIO -CIEN FUEGOS

Sabah casalarda alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. İstikametimiz CIEN FUEGOS kenti olacaktır. Şehre varışımızı takiben, ziyaretlerimiz olacak. Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS kentini ve meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. Cienfuegos Tarihi Merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade, Tom Terry Tiyatrosu. ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacak. Cienfuegos, Küba'da yer alan aynı zamanda da Cienfuegos ili'nin başkenti olan şehirdir. Şehrin nüfusu 26 Kasım 2009 tarihinde toplam nüfusu 164,924'tür,turumuzun sonunda geceleme CIEN FUEGOS’da CASA PARTICULAR da olacaktır.


3. Gün 12EKİM

CIEN FUEGOS - JAGUA KALESİ- TRINIDAD

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz. CIEN FUEGOS’dan ayrılacağız. Bugün ziyaret noktamız JAGUA kenti içindeki tarihi JAGUA KALESİ olacaktır. Körfez girişinde Kolonial dönemde inşa edilen bu kaleyi ziyarete gideceğiz. Manzarası gerçekten görmeye değer , bu mekandan ziyaretimizi tamamlayarak ayrılacağız. JAGUA KALESİ ziyaretinden sonra TRINIDAD’a doğru yolumuza devam edeceğiz. Trinidad’a varışımızı takiben , kent merkezinde CASA PARTICULAR evlerimize yerleşiyoruz. Geceleme Trinidad’da yapılacaktır.

 

4. Gün 13EKİM

TRINIDAD

Bu sabah kahvaltı sonrası gezimize devam edeceğiz. Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ingenios Vadisi ve Trinidad Şehri gezisi esnasında; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Barda müzik ziyafeti molamız olacak. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayor,ROM müzesi ziyaret edeceğiz, Canchánchara Barda özel yöresel kokteylden tadacağız ,turumuzun sonunda, arzu eden misafirlerimiz Sahil kıyısına gitmek isterlerse rehberimiz eşliğinde ekonomik ulaşım seçeneklerinden faydalarak Trinidad Plajlarına giderek yüzme keyfi yapabilirler. Geceleme Trinidad’da olacaktır.


5. Gün 14EKİM

SANTA CLARA -HAVANA

Sabah Kahvaltı sonrası saat 07:30 da Santa Clara ‘ya Yolculuğumuz başlıyor., merkezi Küba’nın başkenti hareket.. Plaza Ernesto Che Guevara , CHE müzesi ziyaretimizi yapacağız.. Burası , her gün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Yine Santa clara merkezde yer alan eski tren rayları ve zırhlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz sonrası yerel bir restoranda alınacaktır. Daha sonra Havana ‘ya yöneliyoruz, Akşam saatlerind , günün sonunda KÜBA’nın BAŞKENTİ HAVANA ‘ya ulaşacağız. Varışımızı takiben HAVANA’da CASA PARTICULAR evlerimize yerleşeceğiz. Akşam saatlerinde serbest saatlerde şehri keşfe çıkabilirsiniz. GECELEME HAVANA’da.


6. Gün 15EKİM

HAVANA

Sabah kahvaltıdan sonra çevre gezilerimize devam edeceğiz. Havana panaromik şehir turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Plaza de Armas Meydanı, San Fransisco Meydanı, Vedado ve Miramar Bölgeleri göreceğimiz yerler arasında bulunuyor.Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün Büstünün bulunduğu parkı ziyaret edeceğiz. Panaromik gezimizin ardından ÖĞLE YEMEĞİ molası vererek turumuzu tamamlayacağız. Turumuzun sonunda Havana Merkezde sizlere serbest zaman veriyoruz, fotoğraf çekimleri ve küçük alış verişlere devam edebilirsiniz. Geceleme Havana ‘da.


7. Gün 16EKİM

HAVANA

Bugün KÜBA ‘DA SON günümüz. Bugün için serbest günümüz olacaktır. Kent merkezinde gezintilerinize devam edebilirsiniz. Küba en güvenli Turizm Bölgeleri arasında yukarılarda yer almaktadır. Geceleme Havana ‘da.


8. Gün 17 EKİM

HAVANA- ISTANBUL      09:35

Bu sabah çok erken saatlerde Havana ‘daki konakladığımız evlerden ayrılıyoruz, rehberimiz ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Uçuş saatimiz saat 09:35. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.


9. Gün 18 EKİM

İSTANBUL –Varış.                  10:10

Sabah 10:10 İstanbul ‘a varış - Anılarla dolu gezimizin sonu…Fiyata Dahil Hizmetler :

TÜRK HAVA YOLLARI ile ISTANBUL -HAVANA -ISTANBUL uçak bileti ve havalimanı vergileri Programda belirtilen tüm Turlar Tüm Transferler.

1 Gece PINAR DEL RIO (CASA) KONAKLAMA

1  Gece CIEN FUEGOS (CASA ) KONAKLAMA

2  Gece TRINIDAD (CASA ) KONAKLAMA

3  Gece HAVANA (CASA ) KONAKLAMA

Evlerde KAHVALTI servisi yapılacaktır. Ev sahipleri bunu hazırlıyor.

·        7Gece/9Gün

 • JAGUA KALESİ TURU

 • CIEN FUEGOS TURU

 • TRINIDAD TURU

 • HAVANA TURU

 • VINALES TURU

 • Programda belirtilmiş 4 ÖĞLE YEMEĞİ DAHİLDİR.

 • Programda belirtilen tüm geziler

 • Türkçe rehberlik

 • Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Küba Vize ücreti 250 LİRA NOT : Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler.
 • Yurt dışı çıkış pulu (50 TL)
 • TURUMUZUN -KÜBALI YABANCI REHBER KAPTAN GARSON İÇİN BAHŞİŞLERİ TOPLAMI
> KİŞİ BAŞI 350 TL- TAVSİYE EDERİZ. ( çıkış günü Havalimanında toplanıp rehberimize veriyoruz)* Bölgede toplanır -Dağıtılır (grup inisiyatifinde )   PASAPORT GEÇERLİLİK SÜRESİ TUR BİTİMİNİ ESAS ALARAK EN AZ 6 AY GEÇERLİLİK SÜRESİ KALMALIDIR. YURTDIŞINDAN BU TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER SEYAHAT SİGORTALARINI ÇIKTIKLARI ÜLKEDEN YAPTIRMALIDIR. YABANCI UYRUKLU MİSAFİRLERİN VİZE PROEDÜRLERİ FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR. (YUKARIDAKİ VİZE VİLGİLERİ TC VATANDAŞLARI İÇİNDİR )

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.